USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Ibis Curitiba Batel Curitiba Ibis Curitiba Batel Curitiba Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Ibis Curitiba Batel Curitiba Ibis Curitiba Batel Kurytyba Português ibis Curitiba Batel Curitiba Ibis Curitiba Batel Куритиба Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Ibis Curitiba Batel Hotel

Vroegtijdige boeking
2026-08-03
2026-08-04

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

100

Ibis Curitiba Batel Hotel 3*

 Wi-Fi

WiFi

 Parkeerplaats

Valetparking

 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Snelle in/uitcheckservice

Versneld in- en uitchecken

 Fitness/Gymzaal

Fitnesscentrum

 Eten op locatie

Restaurant

Bar/ lounge

 Kindvriendelijk

Kindermenu

 Rolstoeltoegankelijk
 Airconditioning

Dit Ibis Curitiba Batel Hotel met 3 sterren biedt een restaurant en een bagageopslag aan en ligt in de wijk een entertainment gebied van Curitiba, op 15 minuten met de auto van de Ópera de Arame en binnen 1 km van culturele bezienswaardigheden, zoals het Museu Paranaense. Het hotel beschikt over zowel wifi in openbare gebieden alsook een privéparkeerplaats ter plekke.

Het hotel met 22 kamers is genesteld op minder dan 50 meter afstand van het Crystal Plaza winkelcentrum en op een klein stukje lopen van winkelgelegenheden zoals het Praça Tiradentes. Gasten kunnen het Novo Batel winkelcentrum bezoeken, op 5 minuten wandelen vanaf Ibis Curitiba Batel. Bovendien ligt Largo Coronel Joaquim Pereira de Macedo 1 km verder. De Kathedraalbasiliek van Onze-Lieve-Vrouw van Licht bevindt zich op 20 minuten lopen. Busstation Estacao Coronel Dulcidio bevindt zich binnen het bereik van Ibis Curitiba Batel Hotel.

De kamers met airconditioning zijn uitgerust met airconditioning, evenals moderne faciliteiten zoals TV met meerdere kanalen. De kamers zijn voorzien van een minibar en gemeubileerd met een bureau. Extra's zijn onder andere een apart toilet en een douche, evenals een haardroger en handdoeken in de badkamers.

In dit pand in Curitiba wordt een gratis buffet ontbijt geserveerd. Het restaurant Ibis Kitchen met Braziliaanse keuken maakt deel uit van Ibis Curitiba Batel. De gasten zijn welkom bij de lounge bar om daar van een drankje te genieten.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Novo Batel Mall
    150 m
  • Arena da Baixada Stadium
    1,2 km
  • Cristal Palace
    4,4 km
  • Botanische tuin
    4,4 km
  • NovoMuseu
    3,5 km
  • German Woods
    3,8 km
  • Mueller Mall
    2 km
  • Luchthavens
  • Internationale Luchthaven Afonso Pena
    20 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Rolstoeltoegankelijk
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Bagageopslag
  • Lift
  • Koffiebar
  • Rookdetectors
  • Toilet voor gehandicapten
  • Badkamer voor gehandicapten
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
  • Toegangssleutel

Horeca

  • Restaurant
  • Snackbar
  • Bar/ lounge

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Ontspannings-/ TV-kamer
  • Fitnesscentrum

Diensten

  • Valetparking
  • Voorzieningen voor huisdieren
  • Huishouding
  • Wasserij
  • Welkomstdrankje
  • Fax/Fotokopiëren
  • Happy hour

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Mini bar
  • Geluiddichte kamers
  • Wastafel
  • AM/FM wekker
  • Kindermenu

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 12:00
  • Gegevens over extra bedden
  • Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
  • Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf Ibis Curitiba Batel Hotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Ibis Curitiba Batel Hotel te komen.
  • Hoe ver is de luchthaven Afonso Pena van 3-sterren Ibis Curitiba Batel Hotel?

    Er is een 20 km afstand tussen Afonso Pena en 3-sterren Ibis Curitiba Batel Hotel.
  • 🚗

    Vind ik een parkeerplaats in Ibis Curitiba Batel Hotel?

    Ibis Curitiba Batel Hotel biedt een privéparkeren aan zijn gasten.
  • 🕗

    Wat is het laatste dat we kunnen van 3-sterren Ibis Curitiba Batel Hotel uitchecken?

    Klanten van 3-sterren Ibis Curitiba Batel Hotel moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit 3-sterren hotel?

    De gemiddelde kamerprijs in dit 3-sterren hotel is $28. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • Welke betaalmethoden zijn togestaan bij dit hotel in Curitiba?

    Gasten van dit hotel in Curitiba kunnen betalen met Visa, American Express en Diners Club.
  • 🚪

    Welke kamertypes worden aangeboden in Ibis Curitiba Batel Hotel?

    In Ibis Curitiba Batel Hotel kunnen gasten uit Standaard Appartement en Standaard Double Kamer kiezen.
  • Biedt Ibis Curitiba Batel Hotel accommodatie aan voor mensen met een handicap?

    Ja, Ibis Curitiba Batel Hotel heeft rolstoeltoegang en kamers met faciliteiten voor gehandicapten. Voor specifieke vragen raden we aan om vooraf te bellen om dat te bevestigen.
  • 📱

    Zijn er zakelijke faciliteiten beschikbaar in Ibis Curitiba Batel Hotel?

    Zakelijke gasten van Ibis Curitiba Batel Hotel kunnen gebruik maken van een fotokopieerapparaat en een bureau.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-03
2026-08-04

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Ibis Curitiba Batel Hotel, Brazilië

R Comendador Araujo, 730, Curitiba, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteis-em-suldobrasil.com

All rights reserved